HustaVet Olej cdVet

Kód: CDV07144 CDV07143 CDV07145 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€27,02 €19,85 €54,18 od €19,85
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok pre zvieratá s citlivými dýchacími cestami a problémami s kašľom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt bol vyvinutý pre špeciálnu výživovú podporu v situácii, ktorá vznika v súvislosti s kašľom.

Podpora dýchacích ciest – Ojedinelou kombináciou blahodárnych rastlinných a bylinných olejov vznikol produkt, ktorý je skvelou výživovou podporou predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú citlivé dýchacie cesty a trpia napr. častým kašľom. Obsiahnuté oleje sa harmonicky dopĺňajú a dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú fyziologické funkcie dýchacích ciest.

Černucha damašská – Bázu tohto produktu tvorí osvedčený olej z černuchy damašskej (tzv. čierna rasca) z prvého lisovania za studena z originálnych egyptských semien v kvalite podľa Nemeckej lekárskej knihy (DAB). Olej je bohatý na hodnotné vitamíny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú dôležitým stavebným kameňom o. i. pre obranyschopnosť organizmu.

Bylinné oleje – Ďalšími hodnotnými komponentmi Oleja HustaVet sú prírodné éterické oleje zo šalvie, tymiánu, badiánu, feniklu a levandule.

Tip: Funkcie dýchacích ciest je vhodné podporovať taktiež dobrým zaopatrením v oblasti prírodných minerálov, vitamínov, stopových prvkov, enzýmov a ďalších hodnotných živín a vitálnych látok. Olej HustaVet je možné kombinovať napr. so sypkými bylinkami HustaVet Immun.

Zloženie:
čistý egyptský olej z černuchy damašskej, za studena lisovaný (DAB kvalita)

Doplnkové látky na kg
Senzorické doplnkové látky: olej z feniklu 3,3 g, olej z badiánu 3,3 g, olej zo šalvie 3,3 g, olej z tymiánu 3,3 g, olej z rasce 3,3 g, olej z levandule 3,3 g.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Krmná surovina cdVet Olej HustaVet neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotovena pouze z přírodních komponentů. Vedlejší účinky, vznik rezistencí či případné nebezpečí z nechtěného předávkování nejsou známé, ale není vhodné doporučené dávkování překračovat.

Doporučené dávkování
Psi: podle potřeby 4–12 kapek, podle tělesné váhy, 1–2 x denně
Koně: podle potřeby denně 10–15 ml
Pony a malí koně: podle potřeby denně 5–10 ml
Po otevření skladujte v chladu a temnu a spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, kôň
Obsah: 50 ml, 100 ml, 250 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.