Olej na otlaky cdVet

Kód: CDV33191 CDV33192 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€16,16 od €9,82 –39 % - až –39 %
cdvet olej na otlaky original
€16,16 od €9,82 –39 % - až –39 % €9,82 €22,22 od €9,82
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Ošetrujúci olej na otlaky a suchú popraskanú pokožku pre psov. Čisto prírodné zloženie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ošetrujúci olej proti otlakom, na suchú, mozoľnatú pokožku. zjemňuje a ošetruje popraskanú kožu. Čisto prírodné zloženie vytvorené z rastlinných olejov a byliniek.

cdVet Olej na otlaky sa stará o otlaky (mozole, preležaniny) a holé miesta, rovnako tak ako o suchú, popraskanú a citlivú pokožku vďaka prírodným olejom (olivový, pupalkový, nechtíkový, rozmarínový, kadidlový).

Otlaky – Obzvlášť sa osvedčil u veľkých a ťažkých psov, ktoré radi ležia na tvrdom (napr. na betóne či na holej podlahe) a často sa im robia mozoly, väčšinou na lakťoch či členkových kĺboch. Ide o tvrdé, hrubšie a zhrubnuté miesta bez srsti, ktoré síce väčšinou nespôsobujú problémy, ale napr. následkom úrazu v nich môže dochádzať k infekcii a zápalu.

Rýchlosť – Svoje pozitívne účinky rozvíja cdVet Olej na otlaky ihneď po nanesení. Univerzálny domáci ošetrovací a starostlivý olej sa rýchlo vstrebáva a zanecháva jemnú a vláčnu pokožku. Výborný taktiež ako masážny olej.

Zloženie: Olivový olej, pupalkový olej, nechtíkový olej, olej z rozmarínu, olej z citrónu, olej z kadidlovníka.

Použitie: Pred použitím pretrepať. Naniesť 2-3 kvapky na postihnuté miesto podľa potreby niekoľko krát denne.

Pokyny pro bezbečné zacházení*
Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
Odstraňte obsah/obal předáním v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.
Obsahuje d-Limonen, (-)-pin-2(3)-en, Pin-2(10)-en, Dipenten a Pin-2(3)-en. Může vyvolat alergickou reakci.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 10 ml, 50 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.