Olej Sacha Inchi cdVet

Kód: CDV3764
Neohodnotené
Značka: cdVet
€18,34
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnok výživy pre psov s vysokým a vyváženým obsahom nenasýtených mastných kyselín. Vhodný aj pre citlivé zvieratá.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Olej Sacha Inchi  je čisto prírodná krmná surovina pre psy a mačky, získaná šetrným prvým lisovaním za studena. V peruánskej Amazónií, odkiaľ tento olej z tzv. ,,orechov Inkov" pochádza, sa teší mimoriadnej obľube už po tisícky rokov.

Vyrovnaný pomer omega nmk – Tento olej má úplne vyrovnané, harmonické pomery esenciálnych nenasýtených mastných kyselín: omega-3, omega-6 a omega-9. V žiadnom inom rastlinnom oleji sa takýto pomer nenachádza, čo robí zo Sača Inči jeden z najhodnotnejších olejov vôbec. Predovšetkým vysoký obsah omega-3 so skoro 50 % je neprekonateľný a je pravou konkurenciou pre rybie oleje, ktoré bývajú zaťažené ťažkými kovmi.

Vysoká stráviteľnosť – Stráviteľnosť oleja je 96%, čo je výhodou taktiež pre citlivé zvieratá.

Dlhá trvanlivosť – Olej Sacha Inchi je výborný aj vďaka dlhej trvanlivosti, ktorú umožňuje prirodzene vysoký obsah vitamínu E (tokoferolu).

Dobrá akceptácia – na rozdiel od olejov chutiacich ,,po rybách" je Sacha Inchi dobre akceptovaný väčšinou zvierat.

Zloženie: 100% olej Sacha Inchi, prvé lisovanie za studena.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Krmná surovina cdVet Sacha Inchi olej neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Nezatěžuje látkovou výměnu organizmu.

Krmné doporučení
Denně 1–5 kapek na 10 kg tělesné váhy.

Skladování
Skladovat v chladu a temnu!

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml, 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.