Olej Sacha Inchi cdVet

Kód: CDV3764
Neohodnotené
Značka: cdVet
€17,30
3 - 7 dní
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vysoký a vyvážený obsah nenasýtených mastných kyselín. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký a vyvážený obsah nenasycených mastných kyselin

cdVet Olej Sacha Inchi (nebo také Sača Inči) je čistě přírodní krmná surovina pro psy a kočky, získaná šetrným prvním lisováním za studena. V peruánské Amazonii, odkud tento olej z tzv. „ořechu Inků“ pochází, se těší mimořádné oblibě už po tisíce let.

Vyrovnaný poměr omega nmk – Tento olej má naprosto vyrovnané, harmonické poměry všech esenciálních nenasycených mastných kyselin: omega-3, omega-6 a omega-9. V žádném jiném rostlinném oleji se takový poměr nenachází, což činí Sača Inči jedním z nejhodnotnějších olejů vůbec. Především vysoký obsah omega-3 se skoro 50 % je nepřekonatelný a je pravou konkurencí pro rybí oleje, které bývají zatíženy těžkými kovy.

Vysoká stravitelnost – Stravitelnost oleje je 96%, což je výhodou také pro citlivá zvířata.

Dlouhá trvanlivost – Olej Sacha Inchi je výborný i díky dlouhé trvanlivosti, kterou umožňuje přirozeně vysoký obsah vitaminu E.

Dobrá akceptace – na rozdíl od olejů chutnajících „po rybách“ je Sacha Inchi dobře akceptován většinou zvířat.

Balení: Tmavá lékárenská lahvička s kapátkem.

Složení
100% olej Sacha Inchi, první lisování za studena.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Krmná surovina cdVet Sacha Inchi olej neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Nezatěžuje látkovou výměnu organizmu.

Krmné doporučení
Denně 1–5 kapek na 10 kg tělesné váhy.

Skladování
Skladovat v chladu a temnu!

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml, 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.