Olej z pšeničných klíčkov cdVet 50 ml

Kód: CDV3706M
Neohodnotené
Značka: cdVet
€15,23
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Rastlinný olej vhodný ako doplnok výživy hlavne pre krásnu lesklú srsť. Podporuje látkovú výmenu, a obsahuje vitamín E v čisto prírodnej forme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rastlinný olej vhodný ako doplnok výživy hlavne pre krásnu lesklú srsť. Podporuje látkovú výmenu, a obsahuje vitamín E v čisto prírodnej forme.

cdVet Olej z pšeničných klíčkov  je rastlinný olej lisovaný za studena, ktorý pri pravidelnom úžívaní výživovo podporuje prekrvenie, čo pôsobí priaznivo na celkovú látkovú výmenu. Tým sa zlepšuje kvalita pokožky, lesk srsti a celkový pocit pohody.

Vitamín E – cdVet Olej z pšeničných klíčkov je jedným z najbohatších na prírodný vitamín E. Olej je lisovaný šetrne podľa DAB - Deutsches Artznei Buch (nemecký liekopis), čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých prírodných látok.

Pšeničné klíčky – Klíčky sú z celého pšeničného zrna tá nutrične najhodnotnejšia časť: okrem sacharidov, tukov, bielkovín a vlákniny obsahujú napr. prvky ako je železo, vápnik, vitamín C, enzýmy. 10 % z neho potom tvorí olej, bohatý na esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a vyššie spomínaný vitamín E.

Zloženie
100% za studena lisovaný olej z pšeničných klíčkov.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet olej z pšeničných klíčků neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čistý olej lisovaný za studena podle DAB (proto bez karcinogenů).

Doporučené denní dávkování
Na 5 kg tělesné hmotnosti denně 1 kapka. Při poškozené, suché a lámavé srsti denně 2 kapky na 5 kg tělesné hmotnosti.

Skladování
Po otevření uchováváme olej dobře uzavřený v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce)!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 30 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.