Olej z pšeničných klíčkov cdVet 30 ml

Kód: CDV3706
Neohodnotené
Značka: cdVet
€9,64
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Lesklá srsť, podpora prekrvenie, látkovej premeny, prírodný vitamín E.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lesklá srst, podpora prokrvení, látkové výměny, přírodní vitamín E

cdVet Olej z pšeničných klíčků (Singulares Weizenkeimöl) je rostlinný olej lisovaný za studena, který při pravidelném užívání výživově podporuje prokrvení, což působí příznivě na celkovou látkovou výměnu. Tím se zlepšuje kvalita pokožky, lesk srsti a celkový pocit pohody.

Vitamín E – cdVet Olej z pšeničných klíčků je jedním z nejbohatších na přírodní vitamin E. Olej je lisován šetrně podle DAB - Deutsches Artznei Buch (německý lékopis), což garantuje zachování hodnot obsažených přírodních látek.

Pšeničné klíčky – Klíček je z celého pšeničného zrna ta nutričně nejhodnotnější část: kromě sacharidů, tuků, bílkovin a vlákniny obsahuje např. prvky jako je železo, vápník, vitamín C, enzymy. 10 % z něj pak tvoří olej, bohatý na esenciální nenasycené mastné kyseliny a výše zmiňovaný vitamín E.

Složení
100% za studena lisovaný olej z pšeničných klíčků.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet olej z pšeničných klíčků neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čistý olej lisovaný za studena podle DAB (proto bez karcinogenů).

Doporučené denní dávkování
Na 5 kg tělesné hmotnosti denně 1 kapka. Při poškozené, suché a lámavé srsti denně 2 kapky na 5 kg tělesné hmotnosti.

Skladování
Po otevření uchováváme olej dobře uzavřený v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce)!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 30 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.