Olej proti kliešťom CdVet

Kód: CDV33206
Neohodnotené
Značka: cdVet
€37,90 –0 %
cdvet olej zeckex herbal 100 ml original
€37,90 –0 % €37,62
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky, ktorý chráni pred napadnutím kliešťami. Podporuje správnu výživu a zároveň zvyšuje ochranu pred kliešťami. Pridáva sa do jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky, ktorý chráni pred napadnutím kliešťami. Podporuje správnu výživu a zároveň zvyšuje ochranu pred kliešťami. Pridáva sa do jedla.

Zmena pachu – Zvieratá, ktoré kliešte priťahujú, majú väčšinou veľmi silný špecifický pach a napríklad kliešte svojich hostiteľov vyhľadávajú práve vďaka pachu tela. Egyptský olej nepatrne mení pach psa (mačky, koňa) tak, že sa postupne stane pre kliešte a ďalšie parazity nezaujímavým.

Výživová podpora – Olej proti kliešťom je čisto prírodná krmná surovina, hlavnou zložkou je za studena lisovaný olej z černuchy damašskej, získaný z prvého šetrného lisovania za studena, a pridané aromatické éterické oleje. Egyptský olej výživovo podporuje prirodzenú schopnosť obrany pred parazitmi, obzvlášť pred kliešťami.

Zvýšenie ochrany – Táto vyvážená receptúra je vhodná ku každodennému podávaniu. Tento olej samozrejme môžete kombinovať s ostatnými cdVet biocídnymi prípravkami ako je Odpudzovač kliešťov Zeck Ex Spot On alebo Sprej proti kliešťom ZeckEx. Je to osvedčený postup, ktorý zvyšuje účinnosť ochrany.

Zloženie
100% čistý olej z egyptskej černuchy damašskej, lisovaný za studena v kvalite DAB (podľa Nemeckej lekárskej knihy).

Doplňkové látky na kg – Senzorické doplňkové látky: olej z levandule 1 g, olej z šalvěje 1 g, olej z rozmarýnu 1 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
„cdVet Olej ZeckEx Herbal“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Balení: Tmavá skleněná lékárenská lahvička.

Dávkování na jeden den
Psi, kočky: denně 2 až 6 kapek, podle tělesné váhy.
Velcí koně: 10 až 20 ml denně.
Pony a malí koně: 5 až 10 ml denně.
Zařazení podle legislativy: Krmná surovina.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.