Ošetrujúci minerálny sprej cdVet

Kód: CDV3761 CDV3760 CDV3762 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€18,74 €11,24 €37,82 od €11,24
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pre šetrné ošetrenie citlivej pokožky - podporuje regeneráciu, prirodzenú kožnú flóru, bez TeaTree. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro šetrnou péči o citlivou srst a pokožku – podporuje regeneraci, přirozenou kožní flóru, bez TeaTree

cdVet VeaVet Pečující minerální sprej (VeaVet Pflegemineralspray) je čistě přírodní přípravek k péči o namáhanou srst a pokožku pro zvířata, s obsahem hodnotných bylinných rostlinných olejů (z jojoby, měsíčku, z levandule, z borovice, z kadidlovníku), s Aloe Vera a se solí z Mrtvého moře.

Přirozená péče – VeaVet Pečující minerální sprej šetrně podporuje regeneraci pokožky. Při pravidelném používání podpoří vznik přirozené kožní flóry, která je důležitá pro boj s choroboplodnými bakteriemi a plísněmi.

bez TeaTree – Tento přípravek neobsahuje TeaTree (čajovník), proto je vhodný i pro kočky, případně citlivé psy, alergiky apod.

Balení: Tmavá lékárenská lahvička s pumpičkovým rozprašovačem.

Složení
Voda, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej (emulgátor, rozpouštědlo), sůl z Mrtvého moře, olej z jojoby, olej z měsíčku, olej z levandule, olej z borovice, Aloe Vera, olej z kadidlovníku.

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ
 

Doporučená aplikace
Před použitím lahvičku protřepeme.
Při problémech aplikujeme 1–2 krát denně, resp. podle potřeby do odeznění problému (nestříkáme do očí ani do nosu).
Při ošetřování postižených míst na pokožce nastříkáme mlhovinu proti směru růstu srsti. Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme). VeaVet Pečující minerální sprej skladujeme v chladu a temnu.
 

Účinky obsažených přírodních látek
Levandule
Tiší bolest, je antiseptická, působí proti bakteriím, proti hmyzu, je sedativní.
Olej z kadidlovníku
Protiplísňové, protizánětlivé účinky.

Aloe Vera
Pomáha při popáleninách, ekzémech, pokousání hmyzem, vnitřně podporuje trávení.

Sůl z Mrtvého moře
Bohatá na minerální látky, pomáhá při kožních problémech.

Olej z borovice
Působí antisepticky a protizánětlivě.

Olej z měsíčku
Pomáhá hojit pokožku, zvláčňuje a regeneruje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.