Osviežovač dychu pre psov Cdvet

Kód: CDV3738 CDV3739 CDV91373 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€35,39 od €13,17 - - –3 % až –3 %
cdvet dentavet osvezovac dechu original
€35,39 od €13,17 - - –3 % až –3 % €13,17 €23,16 €34,02 od €13,17
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čisto prírodný osviežovač dychu pre psov z byliniek a morských rias. Viaže pachy prirodzeným spôsobom a je neškodný. Riasa kelpa zabraňuje tvorbe zubného kameňa a vytváraniu baktérií v papuli.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viaže pachy vďaka obsahu chlorofylu, morským riasam, petržlenu a šalvie

Dentavet osviežovač dychu je čisto prírodné sypké doplnkové krmivo pre psov. Špeciálne je určené pri probléme so zápachom z papule.

Chlorofyl má výbornú schopnosť viazať pachy. Vďaka petržlenu a riase chlorela sú v tomto prípravku dva bohaté zdroje chlorofylu. Chlorofyl dokáže významne viazať pachy, napr. aj u hárajúcich feniek a tým odradiť nežiadúcich nápadníkov. Zlepšuje aj situáciu u psov, ktorý majú prirodzene silný vlastný pach. Prípravok obsahuje aj riasu kelpa, ktorá sa používa pri problémoch so zubným plakom.

Tip: Dentavet Osviežovač dychu svoje vlastnosti ešte viac zlepší ak sa pred kŕmením zaleje teplou vodou alebo ak ho pripravíte ako čaj.

Prípravok nie vhodný pre tehotné fenky.

Složení
Petržel, travní a bobovité rostliny, byliny, moučka z mořské řasy ascophyllum nodosum, listy šalvěje, chlorela.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet DentaVet AtemFrisch neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smícháno je pouze z čistě přírodních komponentů. Nezatěžuje látkovou výměnu organizmu.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 14,8 % • hrubý tuk 3,0 % • hrubá vláknina 10,9 % • hrubý popel 18,9 % • popel nerozpustný v HCl 10,2 %.

Doplňkové látky na kg
Ttechnologická doplňková látka: klinoptilolith sedimentárního původu E568 10 g.

Celkové množství klinoptilolithu sedimentárního původu ze všech zdrojů nesmí přesáhnout množství 10000 mg.

Doporučené dávkování
Psi do 15 kg: 2–6 odměrek, 2 – 3 x týdně.
Psi od 15 kg: 6–10 odměrek, 2 – 3 x týdně.
1 odměrka odpovídá cca 1 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 g, 350 g, 100 kapsúl

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.