Podpora v tehotenstve cdVet

Kód: CDV89181 CDV89182 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€15,25 €27,02 od €15,25
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnkové krmivo pre psov, mačky aj hlodavce na podporu počas tehotenstva, uľahčenie pôrodu a popôrodného obdobia.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Doplnkové krmivo pre psov, mačky aj hlodavce na podporu počas tehotenstva, uľahčenie pôrodu a popôrodného obdobia.

Použitie – Produkt obsahuje pšeničné klíčky, listy maliníka, riasy, srdcovník obyčajný, ľanové semienko, žihľavu, sladké drievko, senovku grécku a alchemilku obyčajnú. Podáva od poslednej tretiny gravidity a ešte približne 10–14 dní po pôrode.

Zloženie
Pšeničné klíčky, listy maliníka, morské riasy, srdcovník obyčajný, ľanové semienko, žihľava dvojdomá, sladké drievko, senovka grécka, alchemilka obyčajná.

Analytické obsahy a složky
Hrubý protein 20,8 % • hrubý tuk 8,9 % • hrubá vláknina 12,2 % • hrubý popel 8,6 % • vápník 1,11 % • fosfor 0,57 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Geburtshilfe Mischung neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoveno pouze z přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Podáváme od poslední třetiny březosti.

Hlodavci: jedna špetka.
Kočky: ½ odměrky.
Psi: ½–1½ odměrky.
Denně vmíchat do krmiva, dále podáváme dalších 10 - 14 dní po porodu.

1 odměrka odpovídá cca 4 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 150 g, 400 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.