Podpora v tehotenstve cdVet

Kód: CDV89181 CDV89182 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,39 €25,49 od €14,39
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnkové krmivo pre psov, mačky aj hlodavce.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplňkové krmivo pro psy, kočky & hlodavce

cdVet Podpora v březosti (Geburtshilfe Mischung) je doplňkové krmivo, které výživově podporuje a ulehčuje průběh porodu a poporodní fázi.

Použití – Produkt obsahuje pšeničné klíčky, listy maliníku, řasy, srdečník obecný, lněné semínko, kopřivu, lékořici lysou, pískavici řecké seno a kontryhel obecný. cdVet Geburtshilfe Mischung se podává od poslední třetiny březosti a ještě přibližně 10–14 dní po porodu.

Složení
Pšeničné klíčky, listy maliníku, mořské řasy, srdečník obecný, lněné semínko, kopřiva dvoudomá, lékořice lysá, pískavice řecké seno, kontryhel obecný.

Analytické obsahy a složky
Hrubý protein 20,8 % • hrubý tuk 8,9 % • hrubá vláknina 12,2 % • hrubý popel 8,6 % • vápník 1,11 % • fosfor 0,57 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Geburtshilfe Mischung neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoveno pouze z přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Podáváme od poslední třetiny březosti.

Hlodavci: jedna špetka.
Kočky: ½ odměrky.
Psi: ½–1½ odměrky.
Denně vmíchat do krmiva, dále podáváme dalších 10 - 14 dní po porodu.

1 odměrka odpovídá cca 4 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 150 g, 400 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.