Pohlcovač pachov Anti-Smell dVet

Kód: CDV3679 CDV33162 CDV3680 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,87 €9,99 €38,84 od €9,99
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný pohlcovač nepríjemných pachov z kobercov, textílií a zo vzduchu (moč, výkaly, zvratky, pot, cigaretový dym, odpadky). Oceníte ho aj pri výchove šteniatok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný pohlcovač nepríjemných pachov z kobercov, textílií a zo vzduchu (moč, výkaly, zvratky, pot, cigaretový dym, odpadky). Oceníte ho aj pri výchove šteniatok.

Rozkladá pachy – AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkladajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje (schopnosť určitých bylín).

Mnohostranné použitie – cdVet AntiSmell (originálny názov casaCare AntiSmell) pôsobí proti zápachom ako je napr. cigaretový dym, moč, fekálie, mačací záchod, odpad, pot, atď. Dá sa použiť do vzduchu, na koberec, textílie, doma, v aute, na toaletách, v ordináciách u veterinára.

100% prírodný, šetrný – Produkt obsahuje výhradne prírodné rastlinné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemických látok, je biologicky rozložiteľný. Môžete ho bezpečne používať každý deň.

Zloženie
Voda, alkohol, extrakty bylín získané studeným výluhom.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: přípravek cdVet Antismell neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je dobře snášený.

Způsob použití
Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače jej jednoduše nastříkáme do ovzduší, nebo ze vzdálenosti 20–30 cm přímo na zapáchající místa. Anti-Smell nestříkáme do očí. K provonění mytých ploch (podlaha, kuchyň, nábytek) přidáváme cca 2–5 ml Anti-Smellu do jednoho litru mycí vody.

Před použitím protřepat. Zabraňte kontaktu s očima!

Jednoduché použití – AntiSmell aplikujeme nástřikem na zdroje pachu (ideálně ze vzdálenosti přibližně 20–30 cm), do vzduchu nebo i přidáním do vody na mytí podlahy. Krátce po aplikaci se zbavíme zápachu a po bylinkách zůstane svěží vůně mentolu. Balení: Skleněná tmavá lahvička s pumpičkovým rozprašovačem uzavíratelná víčkem.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 ml, 100 ml, 500 ml, 5000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.