Odstraňovač fekálnych zápachov Urin-Attacke - CD Vet

Kód: CDV3676 CDV3677 CDV3678 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€119,21 od €13,69 –0 %
cdvet pohlcovac zapachu urin attacke original
€119,21 od €13,69 –0 % €13,69 €26,03 €118,69 od €13,69
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Odstraňuje nepríjemné pachy spôsobené môčom a exkrementami. Praktický pomocník pre všetkých chovateľov. Vhodný aj pri šteniatkach a mačiatkach.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňuje nepríjemné pachy spôsobené môčom a exkrementami. Praktický pomocník pre všetkých chovateľov. Vhodný aj pri šteniatkach a mačiatkach.

cdVet Pohlcovač zápachov Urin-Attacke je enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, výkaly, zvratky) z toalet, zo škár dlaždíc a kachličiek, kobercov, textílii, drevených podlah a z ostatných savých i nesavých povrchov.

Biologicky odbúratelný – Čisto prírodný ekologický produkt Urin-Attacke obsahuje mikroorganizmy a enzýmy, ktoré likvidujú fekálny zápach prirodzeným mikrobiálnym rozkladom (enzymatická činnosť). Už krátko po aplikácii sa (odbúraním zdroja) natrvalo zbavíme zápachu (bežné prípravky spravidla pach len dočasne prekryjú).

2 fázy pôsobenia – 1) Okamžité pôsobenie vysoko účinných absorbátorov pachu. 2) Dlhodobé pôsobenie mikroorganizmov, ktoré hĺbkovo odstraňujú nepríjemný pach moča a fekálne zápachy.

Široké uplatnenie – Urin-Attacke definitívne rieši problém nepríjemného zápachu vo verejných i neverejných toaletách (úrady, firmy, reštaurácie, hotely, školy, športoviská a iné). Majitelia psov a mačiek používajú Urin-Attacke s veľkým úspechom taktiež pre pachovú neutralizáciu značkovacích miest moča alebo exkrementov psov a mačiek doma (nábytok, koberce, kvetináče) a taktiež vonku pred domom (dvere, brány, pergoly, stromy, kríky), kde je značkovanie našich alebo susedových psov a mačiek nežiaduce. Na miestach zbavených pachu potom už zvieratá neznačkujú.

Šetrný – Odstraňovač zápachu Urin-Attacke nezanecháva lepkavé okraje ani žiadne fľaky. Povrch vodovodných batérií neničí, dá sa používať taktiež preventívne. Je neškodný, aj keď dôjde k jeho olíznutiu zvieraťom. V použití je sporivý. Balenie: Sklenená tmavá fľaštička s pumpičkovým rozprašovačom uzatvárateľná viečkom, väčšie balenie je v plastovej fľaši s rozprašovačom alebo v kanisteri.

Obsiahnuté zložky
Neiontové tenzidy < 5 %.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Urin-Attacke neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vůně, plnidla, konzervanty apod.).

Aplikace Urin-Attacke
Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače Urin-Attacke jednoduše nastříkáme ze vzdálenosti 20–30 cm přímo na zapáchající místa. Pro odstranění zápachu ze spár dlaždic nebo kachlí na větší ploše nebo na podlaze přidáváme Urin-Attacke do mycí vody pro vytírání podlahy.

Před použitím protřepat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 500 ml, 5000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.