Gél na prekrvenie cdVet

Kód: CDV3363 CDV3364 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,17 €36,57 od €12,17
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný výživný a ošetrujúci gél z éterických olejov na prekrvenie. Podporuje hojenie a ošetruje bolestivé miesta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gél na prekrvenie je prírodný výživný a ošetrujúci gél z éterických olejov (čajovník, eukalyptus, mäta prieporná, nechtík). Vtrením do pokožky dodáva  tkanivám v priľahlých oblastiach výživné a ošetrujúce látky, ktoré intenzívne podporujú optimálne prekrvenie, bez toho, aby pokožku vysušovali.

Účinky – Prekrvujúci gél po vmasírovaní zlepší prekrvenie, ktoré je dôležitým faktorom pre všetky telesné funkcie, pretože len tam kam sa dostane krv, môže organizmus zahájiť hojace procesy (prísun obranných látok, živín a odplavenie škodlivín). Éterické oleje Prekrvujúceho gélu veľmi dobre ošetrujú boľavé alebo presílené miesta (svaly, modriny, pomliaždeniny) a čiastočne taktiež kĺby. Po krátkom vmasírovaní sa gél rýchle vstrebáva (nezanechá mastný film) a zakrátko sa dostaví osvieženie a blahodárna úľava.

Balenie v mäkčenej plastovej flaštičke (stlačením flaštičky sa gél vytláča) s dávkovacím náustkom v hrdle, ktorý má pre efektívne nanášanie gélu malý otvor o priemere 1,5 milimetra. Pre tesne uzavretie je na flaštičke tvarované skrutkovacie viečko.

Tip: Optimálna vonkajšia starostlivosť o kĺby je vhodná taktiež po operáciach, po úrazoch alebo pri degeneratívnych kĺbových zmenách. Veľmi dobre je Prekrvujúci gél znášaný taktiež pri otoku, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov (artritída). Príjemná vôňa eukalyptu a mäty je vhodná taktiež v situáciách spojených s kašľom či upchatými dýchacími cestami: Prekrvujúci gél sa dá napr. vmasírovať na hrudník.

Zloženie
Éterické oleje z: mäty priepornej (mentha piperita), nechtíku (calendula), eukalyptu (eucalyptus), čajovníku (melaleuca alternifolia).

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Vyživný a ošetřovací cdVet Durchblutungsgel neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Intenzivnější prokrvení je důležité především
Při svalových bolestech a křečích.
Po větší námaze (dlouhá procházka, běh).
Při modřinách a pohmožděninách, otocích.
Při potížích dýchacích cest (bolesti na prsou).
Pro dobrou kondici struků při kojení.
Pro rychlejší odplavení škodlivin (detoxikace).
Při bolestech hlavy (aplikujeme na čelo a spánky).
Po masáži (znásobí účinek blahodárné masáže).
 

Použití cdVet Durchblutungsgelu
Na namožené nebo bolestivé oblasti naneseme dvakrát denně malou vrstvu Prokrvujícího gelu, který následně do pokožky vmasírujeme. Ošetřovací aplikaci provádíme po dobu 3 až 8 dní. cdVet Durchblutungsgel se během jedné minuty vstřebá a nezanechává na pokožce ani v srsti mastný film.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 g, 500 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.