Prípravok proti roztočom Milben Ex cdVet

Kód: CDV3249 CDV3248 CDV32481 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€18,39 €12,63 €39,08 od €12,63
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prípravok 2v1. Prírodný repelent z citrónového eukalyptu ošetruje srsť pri kožných problémoch a zároveň funguje ako odpudzovač hmyzu. Vhodný pre psy, mačky, ale aj ľudí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok 2v1. Prírodný repelent z citrónového eukalyptu ošetruje srsť pri kožných problémoch a zároveň funguje ako odpudzovač hmyzu. Vhodný pre psy, mačky, ale aj ľudí.

Dva v jednom – Prípravok proti roztočom je prírodný repelent + prípravok z citrónového eukalyptu k intenzívnej starostlivosti o srsť a kožu pri kožných problémoch, ktoré spôsobujú roztoče, vši a švoly. Chráni proti komárom, muškám, ovadom a proti ostatnému bodavému a savému hmyzu, čiastočne pôsobí taktiež na kliešte, blchy a vši.

Úplne bezpečný – Neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky a vďaka tomu nezaťažuje organizmus toxínmi. Je úplne bezpečný pre žriebätá, gravidné a dojčiace kobyly, šteňatá a mačatá, rovnako tak ako pre deti a dospelých. Výhodou je i jednoduché použitie, sprej stačí nastriekať na postihnuté miesta a prípadne vmasírovať.

Krátkodobá ochrana – Prípravok proti roztočom poskytuje iba krátkodobú ochranu. Je teda vhodné kombinovať ho napr. s Jemným odpudzovačom, Čajovníkovým odpudzovačom kliešťov či so Spot-onom. Až teda budete svojho psieho miláčika chystať na prechádzku, nezabudnite sprej použiť - zvýšite tým jeho ochranu pred parazitmi.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje účinnú látku z oleja eukalyptu citriodora.

Účinná látka: Citriodiol 100g/l (z oleje eukalyptu citriodora).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Přípravek proti roztočům Milben Ex“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Aplikace a dávkování
Před použitím protřepat.
Nastříkat na postižená místa 1 až 2krát denně proti srsti, eventuálně vmasírovat.
Nanášet jen na neporušenou kůži.
 

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!

Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.

Při použití v teráriu se musí dbát na dostatečné větrání.
 

Varování
Nepoužívat v blízkosti chovu roztočů, mohlo by dojít k jejich vyhubení.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.