Sprej proti roztočom Milben Ex cdVet

Kód: CDV3249 CDV3248 CDV32481 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,16 €13,99 €39,90 od €13,99
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

100% Prírodný sprej z oleja a listov citrónového eukalyptu poskytuje okamžitú ochranu pred roztočmi a ostatnými parazitmi bez zaťažovania organizmu toxickou chémiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

100% Prírodný sprej z oleja a listov citrónového eukalyptu poskytuje okamžitú ochranu pred roztočmi a ostatnými parazitmi bez zaťažovania organizmu toxickou chémiou. Dermatologicky testovaný sprej vypudzuje roztoče zo srsti a chráni pred napadnutím ďalším hmyzom až na 5 hodín. Pomáha tiež proti kliešťom, všenkám, komárom a ostatným vonkajším parazitom. Pokiaľ žije v domácnosti viac zvierat, odporúčame ich tiež náležite ošetriť

100% Prírodné zloženie s biologicky Aktívnymi látkami.

Šetrná ochrana bez vedľajších účinkov + starostlivosť o kožu a srsť

Vhodný aj pre citlivé mačky a psy, neobsahuje čajovník.

Vhodné aj pre tehotné fenky a šteniatka

Až 5-hodinová ochrana proti roztočom

Dodatočná ochrana proti kliešťom, všiam a lietajúcemu hmyzu, ako sú komáre a muchy

Použitie:  Pred použitím pretrepte. Nastriekajte MilbenEx 1-2 krát denne na líniu srsti, srsť rovnomerne navlhčite a potom vmasírujte. Nestriekajte priamo na tvár a očné okolie, ale primerane ošetrujte mokrými rukami. Zabráňte priamemu kontaktu s očami a sliznicami! 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.