Prírodná dezinfekcia cdVet

Kód: CDV3685 CDV3686 CDV3687 CDV3688 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,17 €24,38 €36,57 €73,24 od €12,17
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodná dezinfekcia bez chemických látok. Pôsobí proti baktériám a pliesňam. Používa sa všade tam, kde ju nutné udržiavať hygienickú čistotu po kontakte so zvieratami, pri chorých zvieratách, upratovaní v okolí zvierat a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná dezinfekcia je nechemická alternatíva dezinfekčných prostriedkov proti baktériam a plesniam s prírodnou účinnou látkou Natriumhypochlorid, ktorá usmrcuje baktérie (používa sa k rýchlej úprave vody z potokov, riek a mlák na pitnú). Pri vysokom infekčnom zaťažení choroboplodnými zárodkami a pri problémoch ako sú napríklad plesne, bakteriálne a vírusové infekcie je neodmysliteľná dôkladná hygiena.

Dezinfekčnú očistu potom vykonávame všade tam, kde dochádza k priamemu kontaktu so zvieraťom (domácnosť, veterinárna ordinácia, psie salóny, koterce, stajne, psie búdy, klietky pre hlodavce, vtačie voliéry, terária a podobne). Po upratovaní a očiste následne dezinfikujeme taktiež ruky, peliešok zvieraťa, nádoby a misky na pitnú vodu, misky na krmivá a iné.

S úspechom používame túto dezinfekciu taktiež ako intenzívnu podporu pri riešení plesňových ochorení pokožky, kedy sa dezinfekcia aplikuje priamo na postihnuté miesta. Prírodná dezinfekcia cdvet je vyrobená pomocou špeciálnej elektrolýzy z vody, nezanecháva stopy a je úplne bezpečný pre zvieratá a ľudí. Prírodná dezinfekcia cdVet nespôsobuje rezistencie - preto nemusíme dezinfekčné prípravky striedať!

Zloženie
Voda upravená pomocou špeciálnej elektrolýzy, Natriumhypochlorid - koncentrácia < 1 % (usmrcuje baktérie vo vode behom 15–30 min.).

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdDes neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vůně, nosiče, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí a nemá žádné vedlejší účinky.

Aplikace
Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače jej jednoduše nastříkáme ze vzdálenosti 20 až 30 cm. 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.