Propolis Herbal cdVet

Kód: CDV3334 CDV3335 CDV33341 CDV33342 CDV91375 Zvoľte variant
10 hodnotení
Značka: cdVet
€120 €82,55 od €23,52 - - - –1 % –1 % až –1 %
cdvet propolis herbal original
€120 €82,55 od €23,52 - - - –1 % –1 % až –1 % €23,52 €36,68 €94,43 €118,42 €80,96 od €23,52
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čisté prírodné doplnkové krmivo, podporuje imunitu a vitalitu psov aj mačiek.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čisto prírodné doplnkové krmivo, podporuje imunitný systém a vitalitu.

Bohatý na flavonoidy – cdVet Propolis Herbal dodáva organizmu vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a vybrané bylinky, ktoré podporujú fyziologické funkcie orgánov. Obsiahnuté flavonoidy chránia bunky pred voľnými radikálmi, ktoré môžu trvalo poškodiť bunky. Flavonoidy tak udržujú organizmus mladý a tým lepšie v ňom funguje imunitný systém.

Včelí produkt – Propolis je vzácna prírodná látka, ktorú včely používajú ako stavebný materiál pre úľ. Základom sú rastlinné živice, z ktorých vzniká tmel. Tento tmel sa skladá z mnohých rôznych substancií: z vitamínov, aminokyselín, mastných kyselín, stopových prvkov, živín a flavonoidov, ktoré každý živý organizmus potrebuje..

Minerály a vitamíny – Sú potrebné pri biochemických reakciách, ovplyvňujú látkovú výmenu a pôsobia pozitívne na nervový systém. Minerálne látky a stopové prvky ako napr. horčík, vápnik, kremík, zinok, železo, podporujú imunitný systém a podieľajú sa na metabolických procesoch. Hrajú podstatnú rolu pri regenerácii buniek, stavbe svalov a kostí.

Zloženie
Propolis, rakytník rešetliakový, spirulina, hluchavka, fazuľové šupky, praslička, list ostružiny, medovka, konopáč, ženšeň (všehoj), vinný list, dubová kôra, vŕbová kôra, kvet nechtíka.

Doplňkové látky na kg
Technologické doplňkové látky: bentonit 1 m558i 450 g.

Balení v plastové dóze s víkem.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein: 4,1 % • hrubý tuk: 14,6 % • hrubá vláknina: 2,8 % • hrubý popel: 43,8 % • vápník: 1,01 % • fosfor: 0,07 % • sodík: 0,70 % • popel nerozpustný v kyselině solné: 46 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Propolis Herbal neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoveno pouze z čistě přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Dávkování je na jeden den
Hlodavci: 1 špičku příborového nože.
Kočky: ½ –1 odměrka.
Malý pes: ½ –1,5 odměrky.
Pes nad 5 kg: 1 odměrka na 5 kg tělesné hmotnosti.
Pes nad 20 kg: 2 odměrky na 10 kg tělesné hmotnosti.
Koně (pro balení 450 g): 2–3 čajové lžičky do krmiva.
1 čajová lžička odpovídá přibližně 3,5 g.
1 Odměrka (uvnitř dózy) odpovídá přibližně 1 g.

Kapsle
Kočky: 1–2 kapsle 1 x denně.
Psi do 5 kg: 1–3 kapsle1 x denně.
Psi do 10 kg: 2 kapsle na 5 kg váhy 1 x denně.

Důležité upozornění
Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20000 mg/kg kompletního krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 g, 45 g, 130 g, 190 g, 66 g - 100 kapsulí

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.