Regenerátor organizmu Dog Fit cdVet

Kód: CDV33313 CDV3330 CDV3692 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€15,90 od €11,72 - - –4 % až –4 %
cdvet regenerator organismu dog fit original
€15,90 od €11,72 - - –4 % až –4 % €11,72 €24,95 €15,23 od €11,72
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodné doplnkové krmivo pre psov na celkovú regeneráciu organizmu. Ovocné a zeleninové šťavy spolu s extraktami z cdVet bylín dopĺňajú chýbajúce látky - vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné doplnkové krmivo pre psov a mačky na celkovú regeneráciu organizmu. Ovocné a zeleninové šťavy spolu s extraktami z cdVet bylín dopĺňajú chýbajúce látky - vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Prirodzená regenerácia – cdVet Regenerátor organizmu Dog Fit je prírodne tekuté doplnkové krmivo pre prirodzenú a efektívnu regeneráciu organizmu. Ovocné a zeleninové šťavy spolu s extraktami z cdVet bylín dopĺňajú chýbajúce látky - vitamíny, minerálne látky, stopové prvky a aminokyseliny.

Regenerácia jednotlivých orgánov – obsiahnuté látky sú dôležité predovšetkým pre detoxikačné orgány (pečeň, obličky) a pre tráviaci trakt. Optimálna kondícia detoxikačných a tráviacich orgánov je najdôležitejším predpokladom pre všetky metabolické procesy a napr. i stav pokožky a srsti.

Posilnenie imunity – Prirodzenou očistou čriev, pečene a obličiek je podporený optimálny príjem potravy, čo má veľký prínos pre posilnenie imunitného systému a tým pre zlepšenie kondície celého organizmu, vrátane zlepšenia stavu pokožky a srsti. cdVet Regenerátor organizmu je univerzálny multitalent na takmer všetky problémy.

Zloženie
Ovocný ocot, šťava z čiernej bazy, šťava z červenej repy, dextróza, tekuté fermentované obilie, extrakt zo žihľavy, extrakt zo skorocelu, acerola

Doplňkové látky na kg
Konzervační prostředek: kyselina mléčná E 270 10000 mg; senzorické doplňkové látky: tinktura z ginkga 5300 mg, tinktura z artyčoku 2200 mg.

Analytické obsahy a složky
Hrubý protein < 0,3 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel < 0,4 % • hrubý tuk < 0,2 % • vlhkost 93 %.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Regenerátor organismu Dog Fit neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Je složen z čistě přírodních látek (žádná chemie).

Doporučené dávkování
Denně přidáváme do krmiva 3–7 ml na 10 kg tělesné hmotnosti.

Pes /  Denní dávka
Malý pes do 10 kg  /  3 až 7 ml
Střední pes 10 až 30 kg /  7 až 20 ml
Velký pes nad 30 kg /   20 až 40 ml

Doba čistící kúry je v závislosti na stupni zanesení organismu minimálně 6 týdnů a maximálně 3 měsíce.

Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa, nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.