Senior Dog cdVet

Kód: CDV33585 CDV33586 CDV33584 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€40,96 €81,02 €23,09 od €23,09
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok stravy pre staršie zvieratá, pri celkovej slabosti, pri chorobe či po operácii, po tréningových pauzách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný doplnok stravy pre staršie zvieratá, pri celkovej slabosti, pri chorobe či po operácii, po tréningových pauzách.

cdVet Senior-Dog je prírodný doplnok stravy pre psy, ktorý okrem cenných bylín (ľanové semienko, hloh, žihľava, brezový list, ostropestrec, púpava, ginkgo, zázvor) obsahuje taktiež vitamín E, selén, aminokyseliny, elektrolyty, esenciálne mastné kyseliny a železo.

Podpora – Je vhodný hlavne pre vyrovnanie deficitov vo výžive pri celkovej slabosti, apatii, po chorobách či operáciách, po tréningových pauzách, pri nedostatku vitality a u starších psov. Podporuje procesy látkovej výmeny a fyziologické funkcie orgánov, nevyhnutné pre tvorbu svalstva a výkonnosť. Pre zaistenie mikro-výživných a minerálnych látok odporúčame kŕmiť súčasne s Micro Minerálom.

Zloženie
Ľanové semienka, pivovarské mláto, hloh, pivovarské kvasnice, ostropestrec vňať, brezový list, žihľava vňať, zázvor, púpava, ginkgo.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 31,2 % • hrubý tuk 15,4 % • hrubá vláknina 11,5 % • hrubý popel 5,4 %.

Doplňkové látky na kg:
Nutriční doplňkové látky: L-Lysin-Monohydrochlorid 130 g, DL-Methionin 55 g.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo  cdVet Senior-Dog neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoven pouze z přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Malý pes do 10 kg: 0,5–1 odměrka denně.
Střední pes 10–30 kg: 1–2 odměrky denně.
Velký pes nad 30 kg: 2–3 odměrky denně.
Jedna (zarovnaná) odměrka odpovídá cca 3,2 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 70 g, 250 g, 600 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.