Senior Dog cdVet

Kód: CDV33584
Neohodnotené
Značka: cdVet
€20,60
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pre staršie zvieratá, pri celkovej slabosti, pri chorobe či po operácii, po tréningových pauzách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pro starší zvířata, při celkové slabosti, po nemoci či operaci, po tréninkových pauzách

cdVet Senior-Dog je přírodní doplněk stravy pro psy, který kromě cenných bylin (lněné semínko, hloh, kopřiva, březový list, ostropestřec, pampeliška, ginkgo, zázvor) obsahuje také vitamín E, selen, aminokyseliny, elektrolyty, esenciální mastné kyseliny a železo.

Podpora – Je vhodný zejména pro vyrovnání deficitů ve výživě při celkové slabosti, apatii, po nemocech či operacích, po tréninkových pauzách, při nedostatku vitality a u starších psů. Podporuje procesy látkové výměny a fyziologické funkce orgánů, nezbytné pro tvorbu svalstva a výkonnost. Pro zajištění mikro-výživných a minerálních látek doporučujeme krmit současně s Micro Mineralem.

Složení
Lněná semínka, pivovarské mláto, hloh, pivovarské kvasnice, ostropestřec nať, březový list, kopřiva nať, zázvor, pampeliška, ginkgo.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 31,2 % • hrubý tuk 15,4 % • hrubá vláknina 11,5 % • hrubý popel 5,4 %.

Doplňkové látky na kg:
Nutriční doplňkové látky: L-Lysin-Monohydrochlorid 130 g, DL-Methionin 55 g.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo  cdVet Senior-Dog neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoven pouze z přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Malý pes do 10 kg: 0,5–1 odměrka denně.
Střední pes 10–30 kg: 1–2 odměrky denně.
Velký pes nad 30 kg: 2–3 odměrky denně.
Jedna (zarovnaná) odměrka odpovídá cca 3,2 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 70 g, 250 g, 600 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.