Sprej proti blchám cdVet

Kód: CDV3789 CDV3788 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,05 €8,95 od €8,95
zvyčajne skladom zvyčajne skladom Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Odpudzovač bĺch s citrónovým eukalyptom. Upravuje kožnú mikroflóru a bráni napadnutiu psa blchami. Nezaťažuje organizmus chemikáliami. Zároveň ošetruje srsť a pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej proti blchám je výborný na odpudzovanie bĺch, bodavého hmyzu a múch, ktoré sú priamo na zvierati. Pre okolité prostredie (napr. pelech, deka..) odporúčame ekologický sprej Blchy Ex.

Optimálna okamžitá ochrana.

Vhodné aj pre mladé zvieratá (od 4 mesiacov).

Až 5 hodinová ochrana pred blchami, bodavým hmyzom a muchami zbavuje srsť bĺch

Dodatočná ochrana proti roztočom, blchám, kliešťom.

Zabraňuje opätovnému napadnutiu blchami a ničí existujúce.

Jednoduchá aplikácia

Dermatologicky testovaný

Aplikácia: Pred použitím pretrepte. Nastriekajte FlohEx 1-2 krát denne proti línii srsti, srsť rovnomerne navlhčite a potom vmasírujte. Nestriekajte priamo na tvár a očné okolie, ale primerane ošetrujte mokrými rukami. Zabráňte priamemu kontaktu s očami a sliznicami! V prípade akútneho zamorenia: denne počas 14 dní, potom pred kontaktom s inými zvieratami. Aplikačná dávka: mačky, malé psy (<10 kg) 3-6 vstrekov, stredne veľké psy (<25 kg) 10-15 vstrekov, veľké psy (>40 kg) 20-30 vstrekov. 1 vstrek = cca 0,15 ml.

Bezpečné aj pre šteniatka a tehotné fenky.

Účinná látka: Eucalyptus citriodora olej hydrolyzovaný, cyklizovaný (EC olej (H/C)) 100 g/L, BAuA Reg.č.: N-84835. Pôvod účinnej látky z listov eukalyptu citrónového

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.