Sprej proti kliešťom bez čajovníka cdVet

Kód: CDV33202
Tip
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,86
zvyčajne skladom
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný odpudzovač kliešťov pre psov a mačky. Vhodný na ochranu pred vonkajšími parazitmi ako kliešte, blchy, roztoče. Neobsahuje žiadne toxické látky a chemikálie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný odpudzovač kliešťov pre psov a mačky. Vhodný na ochranu pred vonkajšími parazitmi ako kliešte, blchy, roztoče. Neobsahuje žiadne toxické látky a chemikálie.

Vonkajšie použitie – „cdVet Sprej proti kliešťom“ (Zeck Ex Spray) je čisto prírodný repelentný sprej, ktorý intenzívne odpudzuje kliešte, roztoče a blchy. Tento repelent účinne pomáha v boji s týmito parazitmi bez toho, aby zaťažoval organizmus toxínmi. Je obzvlášť vhodný pre mačky a citlivé psy - neobsahuje čajovník.

Sprej proti kliešťom môžete kombinovať  s Jemným odpudzovačom kliešťov, Čajovníkovým odpudzovačom či so Spot-onom. Až teda budete svojho psieho miláčika chystať na prechádzku, nezabudnite sprej použiť - zvýšite tým jeho ochranu pred parazitmi.

Éterické oleje – V Spreji proti kliešťom sú obsiahnuté o. i. éterické oleje. Ide o špeciálne výťažky z rastlín, získané napr. destiláciou vodnou parou alebo odstredením. Sú to zložité zmesi s obsahom mnohých biochemických látok (silice, terpény, alkohol, estery, fenoly...) a so širokou účinnosťou.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastilnné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny), ďalej zmes bylín cdVet receptúry. Obsahuje účinnú látku z eukalyptu citriodora, neobsahuje čajovník.

Spôsob aplikácie: Sprej nastriekajte psovi na srsť pozdĺž celého chrbta. (medzi lopatky, v strede, pri koreni chvosta)

Účinná látka: Citriodiol 100g/l

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Sprej proti klíšťatům“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Aplikace a dávkování
Před použitím protřepat.
Podle potřeby nastříkat proti srsti 1 až 2krát denně, eventuálně vmasírovat.
 

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.
Po použití v teráriu se postarejte o přístup čerstvého vzduchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 ml, 50 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.