Sprej VeaVet proti svrbeniu cdVet

Kód: CDV3316 CDV33161 CDV3317 Zvoľte variant
Tip
Neohodnotené
Značka: cdVet
€25,60 €13,39 €73,25 od €13,39
zvyčajne skladom zvyčajne skladom 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný prípravok na starostlivosť o srsť. Pomáha pri svrbení, dodáva srsti zdravý lesk, vyživuje a ukľudňuje podráždené miesta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný prípravok na starostlivosť o srsť. Pomáha pri svrbení, dodáva srsti zdravý lesk, vyživuje a ukľudňuje podráždené miesta.

Starostlivosť o pokožku – Táto ojedinelá kombinácia blahodárnych rastlinných éterických olejov a vzácnych minerálnych komplexov je vhodná ku vonkajšej starostlivosti predovšetkým pri svrbení a citlivosti pokožky, ktorú vyživuje a upokojuje. Pomáha taktiež čistiť srsť od látok, ktoré svrbenie spôsobujú, a poškodenej srsti navracia lesk.

Rýchlo sa vstrebáva – cdVet Sprej proti svrbeniu (originálny názov VeaVet JuckEx forte) sa veľmi rýchlo vstrebáva a rozvíja svoju účinnosť, ponúka tak rýchlu pomoc pri akútnych i chronických problémoch s pokožkou (ako je napr. svrbenie podmienené alergiou, strupy, podráždenie, ekzémy, bodnutie hmyzom...).

100% prírodný, šetrný – Produkt obsahuje výhradne prírodné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemických látok a býva dobre znášaný i citlivou pokožkou.

Tip: Pri problémoch so svrbením je vhodné zvýšiť taktiež množstvo minerálov, stopových prvkov, vitamínov, nenasýtených mastných kyselín apod. vo výžive. Dôležitá je ich prírodná forma! Vhodným doplnkom je napr. doplnkové krmivo cdVet Vitalita srsti a kože alebo za studena lisovaný olej z černuchy damašskej.

Zloženie
Voda + energia, glycerín, komplex éterických olejov, Catatinex Komplex KIR, komplex minerálnych látok

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: přípravek cdVet Juck-Ex forte neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.).

Způsob použití
Před použitím protřepat.
Nastříkejte proti směru růstu srsti, podle potřeby lehce vmasírujte.

Zabraňte kontaktu s očima!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.