Sprej VeaVet proti svrbeniu cdVet

Kód: CDV3316 CDV33161 CDV3317 Zvoľte variant
Tip
Neohodnotené
Značka: cdVet
€24,15 €12,63 €69,10 od €12,63
zvyčajne skladom zvyčajne skladom 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Produkt vyvinutý k vonkajšej starostlivosti pri svrbení a problémoch so srsťou, prinavracia lesk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt vyvinutý k vnější péči při svědění a problémech se srstí, navrací lesk

Péče o pokožku – Tato ojedinělá kombinace blahodárných rostlinných éterických olejů a vzácných minerálních komplexů je vhodná k vnější péči především při svědivosti a citlivosti pokožky, kterou vyživuje a zklidňuje. Pomáhá také čistit srst od látek, které svědivost způsobují, a poškozené srsti navrací lesk.

Rychle se vstřebává – cdVet Sprej proti svědění (originální název VeaVet JuckEx forte) se velice rychle vstřebává a rozvíjí svou účinnost; nabízí tak rychlou pomoc při akutních i chronických problémech s pokožkou (jako je např. svědivost podmíněná alergií, strupy, podráždění, ekzémy, bodnutí hmyzem…).

100% přírodní, šetrný – Produkt obsahuje výhradně přírodní složky, je vyroben bez jakýchkoli přidaných chemických látek a bývá dobře snášen i citlivou pokožkou.

Tip: Při problémech se svědivostí je vhodné zvýšit také množství minerálů, stopových prvků, vitamínů, nenasycených mastných kyselin apod. ve výživě. Důležitá je jejich přírodní forma! Vhodným doplňkem je např. doplňkové krmivo cdVet Vitalita srsti a kůže nebo za studena lisovaný olej z černuchy damašské.

Složení
Voda + energie, glycerin, komplex éterických olejů, Catatinex Komplex KIR, komplex minerálních látek

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: přípravek cdVet Juck-Ex forte neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.).

Způsob použití
Před použitím protřepat.
Nastříkejte proti směru růstu srsti, podle potřeby lehce vmasírujte.

Zabraňte kontaktu s očima!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.