Starostlivosť o labky psov a mačiek cdVet

Kód: CDV3342
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,81
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný prípravok na psie labky. Poskytuje potrebnú starostlivosť o namáhané labky v zime aj v lete. Olej má hojivé účinky, rýchlo sa vstrebáva, pôsobí zvnútra, nešmýka sa. Nezanecháva na labkách mastný film.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť v zime aj v lete, olej má hojivé účinky, rýchlo sa vstrebáva, pôsobí zvnútra, nešmýka sa.

cdVet Starostlivosť o labky s levanduľou je prírodný prípravok s mandľovým olejom, levanduľou lekárskou a šalviou pre účinnú starostlivosť o labky v lete i v zime s hojivými účinkami levandule a šalvie.

Ošetruje zvnútra – Ošetrovacie substancie prípravku cdVet Starostlivosť o labky sa veľmi rýchlo vstrebávajú a podporujú na prírodnej báze regeneráciu labiek zvnútra.

Pred čím chráni – Prípravok chráni labky proti negatívnym vplyvom životného prostredia, pred nepriaznivým pôsobením posypovej soli a pred mechanickým poškodením (ostré kamienky, ostré kúsky ľadu, horúci asfalt apod.).

Popraskaná koža – Levanduľa lekárska a šalvia poskytujú nielen prevenciu proti namáhaniu labiek, ale ich terapeutické schopnosti oceníme taktiež pri popraskaných, zrohovatených alebo inak poškodených labkách našich psov a mačiek.

Škvrny, kĺzanie – Vďaka rýchlemu vstrebávaniu nezanechávajú na labkach mastný film. Preto ošetrené labky nekĺžu na hladkej podlahe a nezanechávajú škvrny na kobercoch od vankúšikov labiek.

Zloženie
Mandľový olej, olej z levandule lekárskej, olej zo šalvie španielskej.

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Péče o tlapky s levandulí neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Složena je z čistě přírodních látek >> proto nezatěžuje organismus a nemá vedlejší účinky.

Doporučená aplikace
Před použitím protřepat!
Po protřepání lahvičky odšroubujeme víčko.
Na prst kápneme jednu kapku přípravku.
Naneseme na poštářek tlapky a jemně vmasírujeme.
Po procházce v nasoleném sněhu tlapky umyjeme a vysušíme.
Po osušení je u citlivějších jedinců vhodné tlapky znovu ošetřit.
 
Účinky obsažených přírodních látek
Mandlový olej
Pomáhá při obnově a regenerací kůže; uklidňuje pokožku.

Levandule lékařská
Tiší bolest, je antiseptická, antibakteriální, odpuzuje hmyz, je sedativní.

Šalvěj španělská
Antibakteriální, protizánětlivá, je adstringentní, celkově posiluje, působí proti paradentóze.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 10 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.