ToxiVet sorb cdVet 150 g

Kód: CDV36454
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,53
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnkové krmivo pre psov vhodné napríklad pri hnačke spôsobenom výživou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnkové krmivo pre psy vhodné  pri hnačke spôsobenej výživou

Optimálny doplnok – je prírodný doplnok výživy pre psy, ktorým je možné krmiť napr. pri hnačkách spôsobených výživou - taktiež v kombinácii s produktom cdVet Aktívne črevo (tekuté fermentované byliny). Optimálne zaopatrenie vitálnymi látkami podporuje o. i. funkciu tráviaceho ústrojenstva.

Obsiahnuté látky – Obsahuje napr. špeciálne pivovarské kvasnice, ktoré sú bohaté na prírodné B-vitamíny, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny a naviac podporujú slizovú ochrannú bariéru čreva a jeho nešpecifický imunitný systém. Pomáhajú taktiež vyväzovať toxíny v tráviacom trakte.

Zaopatrenie – cdVet ToxiVet sorb je vhodný taktiež pre psy s citlivým trávením; prirodzeným vyväzovaním toxínov v tráviacom trakte pomáha tento doplnok organizmus detoxikovať a zaopatruje vitamínmi, organickými minerálmi, stopovými prvkami a vybranými bylinami.

Zloženie
Pivovarské kvasnice, koreň pýrovníka, list maliníka.

Analytické složky
Hrubý protein 13,7 % • hrubý tuk 4,4 % • hrubá vláknina 7,1 %; • hrubý popel 34,5 % • vápník 0,79 % • fosfor 0,28 % • sodík 0,15 % • popel nerozpustný v HCl 30,0 %.

Doplňkové látky na kg
Technologické doplňkové látky: bentonit 1m558i 350 g (přírodní jílový minerál).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet ToxiVet sorb neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani plniva.

Žádná chemie
cdVet ToxiVet sorb je složen z čistě přírodních látek.  

Doporučené dávkování na jeden den
Malí psi/kočky: 0,5 odměrka.
Psi do 25kg: 1 odměrka.
Psi do 50kg: 2 odměrky.
Podle potřeby podáváme 1–2 x denně, po dobu 1–2 týdnů; 1 čajová lžička odpovídá cca 4,5 g.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20000 mg/kg kompletního krmiva.

Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 150 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.