Urologická zmes cdVet

Kód: CDV8911 CDV8913 CDV8912 CDV91380 CDV8910 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€57,39 od €21,48 - - - –2 % - až –2 %
cdvet urologicka smes original
€57,39 od €21,48 - - - –2 % - až –2 % €36,01 €88,67 €62,47 €55,91 €21,48 od €21,48
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Urologická zmes je vhodná pre špeciálnu výživovú podporu psov a mačiek so sklonmi k problémom močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Urologická zmes pre špeciálnu výživovú podporu psov a mačiek so sklonmi k problémom močových ciest

 cdVet Urologická zmes  je prírodný doplnok výživy pre psy a mačky s citlivými močovými cestami, ktorý obsahuje výťažok z hroznových jadierok, šupiek zo strukovín, dubovú kôru, vŕbovú kôru a vybrané liečivé bylinky (hluchavka, praslička, propolis, medovka, ženšeň, harmanček).

Cielená podpora –  podporuje telu vlastné obranné a hojivé mechanizmy pri rôznych problémoch s močovými cestami (močové kamene, močový piesok a iné ťažkosti) a je vhodný taktiež pri chúlostivosti obličiek. Močopudné účinky podporujú vylučovanie negatívnych baktérií, ktoré sa na problémoch s močovými cestami u psov často podieľajú.

Prirodzená podpora – Zmes optimálne zaopatruje organizmus vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a vybranými bylinami, čím podporuje látkovú výmenu a fyziologické funkcie orgánov, najmä močového ústrojenstva.

Zloženie
Výťažok z hroznových jadierok, hluchavka, šupky zo strukovín, listy ostružiny (černice), praslička, propolis, medovka, dubová kôra, vŕbová kôra, ženšeň, sadec, listy viniča, harmanček

Doplnkové látky na kg: technologické doplnkové látky: Kremelina E551c 75g

Balení v plastové dóze s víkem.

Analytické složky a obsahy
Hrubý potein: 14,5 % • hrubý tuk: 1,6 % • hrubá vláknina: 25,1 % • hrubý popel: 18,6 % • popel nerozpustný v kyselině chlorovodíkové: 10 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Urologická směs neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoveno pouze z čistě přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Kočky a malí psi do 3 kg: 1 špetka
Psi 2–15 kg: ½–1 odměrka
Psi 15–30 kg: 1–2 odměrky
Psi přes 30 kg: 2–3 odměrky
Po dobu 14–30 dní 1 x denně. Odměrka je uvnitř balení. Jedna odměrka = cca 1 g.

Kapsle
Kočky a malí psi do 3 kg: 1 kapsle
Psi 4–15 kg: 2–4 kapsle
Po dobu 14–30 dní krmte 1 x denně.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 12,5 g, 30 g, 80 g, 450 g, 50 g-100 kapsúl

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.