Urologická zmes cdVet

Kód: CDV8911 CDV8912 CDV91380 CDV8914 CDV8910 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€31,63 €52,31 €57,39 €178,89 €18,22 od €18,22
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Urologická zmes pre špeciálnu výživovú podporu psov a mačiek so sklonmi k problémom močových ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Urologická směs pro speciální výživovou podporu psů a koček se sklony k problémům močových cest

 cdVet Urologická směs (HarnwegeMix) je přírodní doplněk výživy pro pro psy a kočky s citlivými močovými cestami, který obsahuje výtažek z hroznových jader, slupky z luštěnin, dubovou kůru, vrbovou kůru a vybrané léčivé byliny (hluchavka, přeslička, propolis, meduňka, ženšen, heřmánek).

Cílená podpora – HarnwegeMix podporuje tělu vlastní obranné a hojivé mechanismy při různých problémech s močovými cestami (močové kameny, močový písek a jiné potíže) a je vhodný také při choulostivosti ledvin. Močopudné účinky podporují vylučování negativních bakterií, které se na problémech s močovými cestami u psů často podílejí.

Přirozená podpora – Směs optimáně zaopatřuje organizmus vitamíny, stopový

Složení
Výtažek z hroznových jader, hluchavka, slupky z luštěnin, listy ostružin, přeslička, propolis, meduňka, dubová kůra, vrbová kůra, ženšen, sadec, vinné listy, heřmánek

Doplňkové látky na kg: technologické doplňkové látky: Křemelina E551c 75g

Balení v plastové dóze s víkem.

Analytické složky a obsahy
Hrubý potein: 14,5 % • hrubý tuk: 1,6 % • hrubá vláknina: 25,1 % • hrubý popel: 18,6 % • popel nerozpustný v kyselině chlorovodíkové: 10 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Urologická směs neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoveno pouze z čistě přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
Kočky a malí psi do 3 kg: 1 špetka
Psi 2–15 kg: ½–1 odměrka
Psi 15–30 kg: 1–2 odměrky
Psi přes 30 kg: 2–3 odměrky
Po dobu 14–30 dní 1 x denně. Odměrka je uvnitř balení. Jedna odměrka = cca 1 g.

Kapsle
Kočky a malí psi do 3 kg: 1 kapsle
Psi 4–15 kg: 2–4 kapsle
Po dobu 14–30 dní krmte 1 x denně.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 12,5 g, 30 g, 80 g, 450 g, 50 g-100 kapsúl

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.