Ušné kvapky

3 položiek celkom
cistic usi pre psa milben ex
€16,95

Hĺbková starostlivosť o uši a oči psov a mačiek, ničí roztoče a svrab, protizápalový, ukľudňuje podráždené uši.

Kód: CDV3723
cdvet veavet usni pece jemna 20ml original
Tip
€13,93

Jemný čisto prírodný prípravok na starostlivosť o uši pre psov aj mačky. Čistí a zároveň ošetruje. Neobsahuje tea tree olej.

Kód: CDV3756
cdvet levandulova usni pece 20 ml original
€14,61

Kvaky do uší s levanduľovým olejom na hĺbkové čistenie uší. Vhodné aj pri napadnutí roztočmi.

Kód: CDV3315

Prírodné ušné kvapky pre psa s extraktami s byliniek podporujú zdravé prostredie v ušiach psa. Čistia ucho ako aj celé ušné záhyby a pôsobia antibakteriálne. Účinné bylinky pôsobia aj proti roztočom a zápalom. Sú vhodné na každodennú starostlivosť o uši psa.

Levandulové kvapky do uší pre psa čistia a dezinfikujú uši ako aj ušnú mušľu. Používajú sa pri svrbení a zápaloch uší. Obsahujú tea tree olej, ktorý je účinný proti baktériám a roztočom. Avšak pri citlivých psoch radšej zvoľte Jemnú ušnú starostlivosť cdvet, ktorá tea tree olej neobsahuje.

Jemná ušná starostlivosť pre psa slúži hlavne na čistenie uší a odstraňovanie ušného mazu. Nadbytok ušného mazu môže vytvárať prostredie pre tvorbu baktérií a plesní. Tieto kvapky obsahujú účinné antibakteriálne bylinky. Neobsahujú tea tree olej a preto sú vhodné aj pre citlivé psy a tiež mačky.

Čistič uší Milben Ex pre psa je vhodný na hĺbkovú starostlivosť o uši. Používa sa ak sa vyskytne ušný svrab a roztoče. Účinné zloženie s citrónovým eukalyptom zabraňuje tvorbe baktérií, ktoré tieto problémy spôsobujú. Hlavným príznakom svrabu a roztočov je ak pes trasie hlavou a škriabe si uši. Vnútro ucha býva červené a podráždené, často sa vyskytuje aj tmavý ušný maz.