Vitalita srsti a kože cdVet

Kód: CDV3309 CDV33093 CDV33091 CDV33092 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,25 €97,73 €23,34 €33,18 od €12,25
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov a mačky pre zdravú srsť. Vhodný pri problémoch so srsťou, lupinami a podráždenou pokožkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné byliny – cdVet Vitalita srsti a kože je čisto prírodná bylinná zmes, určená k intenzívnej výživovej podpore organizmu psov a mačiek. Osvedčená kombinácia bylín k podpore napr. behom prirodzenej výmeny srsti.

Vyrovná prípadné deficity – Tento produkt obsahuje špeciálne byliny, kvasnice, esenciálne mastné kyseliny, mikroživiny, stopové prvky a vitamíny, ktoré sú o. i. dôležité pre podporu detoxikačných orgánov (pečeň, obličky) a imunitného systému; pomáhá vyrovnávať deficity organizmu spôsobené stravou a podporuje detoxikáciu, látkovú výmenu a čistí krv.

Tip: Situácie, ako sú napr. problémy s matnou či lámavou srsťou, vypadávanie srsti, problémy s lupinami, s podráždenou a citlivou pokožkou, so svrbením, s ekzémami a alergiami, môžu byť vyvolané stresom alebo napr. nedostatkom živín; veľmi časté je taktiež prehltenie organizmu syntetickými látkami, ktorých sa telo ťažko zbavuje. Zásobovanie vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a vybranými bylinami podporuje fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny a tým zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť.

Zloženie
Zvápenatené riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, žihľava, divoká fialka, ostropestrec mariánsky, koreň pýru plazivého, riasy, extrakt z hroznových jadierok, ginkgo, semena černuchy damašskej, rakytník rešetliakový, spirulina.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 13,6 % • hrubé oleje a tuky 3,3 % • hrubá vláknina 11,7 % • hrubý popel 29,3 % • vápník 7,01 % • fosfor 0,29 % • sodík 0,32 % • popel nerozpustný v HCl 8,5 %.

Doplňkové látky na kg: Technologické doplňkové látky: bentonit 1m558i 40 g.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Fell&Haut Vital (Vitalita srsti a kůže) neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoveno pouze z čistě přírodních látek.

Doporučené dávkování:
Kočky a malí psi do 5 kg: 3 g
Psi do 10 kg: 5 g
Psi do 25 kg: 10 g
Psi do 35 kg: 15 g
Psi do 60 kg: 25 g
Podávat nejméně 3 měsíce, 1x denně vmíchat do krmiva.

1 zarovnaná odměrka odpovídá cca 10 g.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20000 mg/kg kompletního krmiva.

Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 150 g, 400 g, 750 g, 3000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.