Vysušujúca Kremelina cdVet

Kód: CDV33163 CDV3374 CDV3375 CDV33751 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,16 €21,91 €39,04 €65,85 od €12,16
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodná kremelina sa používa na ničenie parazitov. Tvoria ju ostré kryštáliky, o ktoré si paraziti rozrežú brucho a vyschnú. Môže sa bezpečne využívať všade doma aj vonku kde sa zviera zdržiava.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná kremelina sa používa na ničenie parazitov. Tvoria ju ostré kryštáliky, o ktoré si paraziti rozrežú brucho a vyschnú. Môže sa bezpečne využívať všade doma aj vonku kde sa zviera zdržiava.

Dehydratuje parazity – „cdVet Vysušujúca kremelina“ sú mikroskopické kryštaliky, o ktoré si parazity rozrežú brucho a následne vyschnú (dehydratácia). Kremelina je 100% prírodná, silne naväzuje vlhkosť a taktiež trus blch alebo roztočov a optimalizuje tak hygienu zvieraťa a jeho okolia, má dlhotrvajúcu účinnosť.

Využitie a aplikácia – Kremelinu využívame v domácnostiach, v okolí psa či mačky, v miestach ich pohybu (podlahy, peliešok, auto) alebo v kotci, stajni, voliérach. Jemne ju rozprášime v tenkej vrstve. Musí byť vždy suchá, ak dôjde k navhlnutiu, dózu nechajte otvorenú v blízkosti kúrenia vysušiť.

Bezpečná pre všetkých – Nemá žiadne vedľajšie účinky, je bezpečná pre mláďatá, gravidné a dojčiace matky, rovnako tak pre deti a dospelých (neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé chemické látky). Kremelina je zaregistrovaná ako potravina a podľa zákona o krmivách je schválenou surovinou. Preto sa môže bez obáv používať i v blízkosti krmív.

Zloženie
100% prírodné, jemne namleté schránky kremičitých rias.

Balení: Dóza s rozprašovacími otvory nebo v případě velkého balení plastová dóza s víkem. Při správném skladování v suchu má křemelina neomezenou trvanlivost. 

Způsob použití
V bytě – Prášek rozprašte v domácnosti co nejrovnoměrněji. Především na koberce, do rohů a škvír, na pelíšky. Potřebné množství záleží na charakteru materiálu, při použití by měla být vidět tenká světlá vrstva. Za dva dny důkladně vyluxujte a vyměňte vysavačový sáček.

Ve stáji – Prášek naneste pečlivě na podlahy, zdi, do rohů. Křemelina se dá využít i tak, že se smíchá s vodou a na stěnu se nanese pomocí štětce nebo nastříká pomocí tlakového rozprašovače s většími otvory. Jakmile dojde k jejímu vysušení, rozvine se účinnost.

Životní cyklus blechy trvá 3-6 týdnů, proto by se tento postup měl opakovat do úplné likvidace všech vývojových stádií blechy.

Upozornění
Nepoužívejte v blízkosti chovu roztočů, blech, či jiného hmyzu, mohlo by dojít k jejich vyhubení.

Křemelina může mírně změnit barvu některých materiálů. Proto ji před použitím vyzkoušejte na místě, které není vidět a kde případné zbarvení nebude na závadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 g, 250 g, 1500 g, 5000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.