Výživa nervov cdVet

Kód: CDV3732
Neohodnotené
Značka: cdVet
€46,96
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodné doplnkové krmivo pre nervózne a bojazlivé zvieratá. Doplnok podporuje vyrovnanosť a lepšiu životnú pohodu bez toho, aby narušil schopnosť koncentrácie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné doplnkové krmivo pre nervózne a bojazlivé zvieratá. Doplnok podporuje vyrovnanosť a lepšiu životnú pohodu bez toho, aby narušil schopnosť koncentrácie.

Príčiny nervozity – Stres je celkom normálna reakcia tela. Vedľa mnohých rôznych faktorov môže byť dlhodobý stres vyvolaný napr. nedostatočnou výživou. Existuje mnoho vitamínov, minerálnych látok a sekundárnych rastlinných látok, z ktorých môžu profitovať o. i. bojazlivé, nepokojné a ľahko výbušné zvieratá. Príčinou stresu, nervozity a poruch správania býva často taktiež neprirodzená výživa a toxické látky, ktoré organizmus zaťažujú a negatívne ovplyvňujú taktiež nervy, mozog, a tým aj správanie.

Prirodzené upokojenie – Výživa nervov dopĺňa chýbajúce živiny a spoločne s upokojujúcimi bylinami (medovka, ľubovník) prináša vyrovnanosť a životnú pohodu bez negatívneho ovplyvnenia bdelosti alebo koncentrácie.

Zloženie
Zvápenatené morské riasy, sladové klíčky, listy medovky, koreň pivonky, vňať ľubovníka, pivovarské kvasnice

Analytické složky
Hrubý protein 13,9 % • hrubá vláknina 9,2 % • hrubý tuk 1,7 % • hrubý popel 31,1 % • popel nerozpustný v HCl 7 %

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk neobsahuje žádné umělé vitamíny, minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani laciná plniva.

Žádná chemie
cdVet Výživa nervů je složena z čistě přírodních látek, které jsou vypsané ve složení.

Žádné zatížení
Umělé látky v krmivech a v doplňcích výživy organismus zatěžují. Následkem chemické zátěže jsou civilizační nemoci.

Jak poznáme syntetické látky – Nelehce.
Casto bývá jejich množství udáváno v přesných měrných jednotkách (IE, mg, mcg apod.).

Účinky obsažených přírodních látek
Bohužel legislativa zakazuje informovat o zdravotních přínosech krmných směsí obsahujících byliny a rostlinné účinné látky. Tyto informace však lze dohledat v různých knižních i internetových zdrojích.

Doporučené dávkování na jeden den
Kočky: 1/3 odměrky
Malí psi: ½ odměrky
Střední psi: ¾ odměrky
Velcí psi: 1 odměrka
Odměrka je uvnitř balení a odpovídá cca 5,5 g.

Upozornění: Malou účinnost zaznamenáme u psů, kteří jsou od přírody agresivní. Nástup účinků jinak trvá přibližně 8 dní a přibližně 8–10 dní po ukončení podávání může uvolňující a zklidňující efekt cdVet výživy nervů u některých jedinců odeznít.

Doporučená doba podávání
cdVet výživu nervů podáváme po dobu nejméně 30–60 dní. Jedná se o znamenitý (čistě přírodní) produkt, který organismu zvířete doplňuje chybějící přírodní látky. Proto jej můžeme při polovičním dávkování podávat pravidelně.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 180 g, 450 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.