Odčervovacie byliny pre psov cdVet

Kód: CDV32380 CDV32379 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€30,39 €18,97 od €18,97
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Šetrná prírodná alternatíva chemických odčervovacích tabletiek. Špeciálna výživová podpora v situácii, ktorá vzniká pri začervení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šetrná prírodná alternatíva chemických odčervovacích tabletiek. Špeciálna výživová podpora v situácii, ktorá vzniká pri začervení.

Vyvažuje nedostatok – „cdVet Wurm-o-Vet forte byliny pre psy“ je prírodná zmes, obsahujúca bylinné látky ako saponíny, taníny a ďalšie horké látky z tekvicových semien, mrkvy, orechu, šípok, jaseňovej kôry, kokosu, medvedieho cesnaku, paliny a ďalších bylín. Ich nedostatok môže u našich domácich zvierat viest k náchylnosti na napadnutie parazitmi.

Prirodzená podpora – Domáci psi často nemajú možnosť prijímať potrebné látky cez rastliny a byliny. Pritom ale u veľmi blízkeho druhu - divoko žijúceho vlka práve tieto látky preukázateľne pomáhajú zabrániť nadmernému premnoženiu parazitov. Aby nebolo nutné uchyľovať sa príliš často ku chemickým odčervovacím kúram (liečivám), malo by sa zviera pravidelne podporovať vyváženou výživou s doplnkami.

Ako často podávať – To je veľmi individuálne, záleží na náchylnosti psa na napadnutie parazitmi, ktorá súvisí napríklad s výživou, celkovým zdravotným stavom psa a s mierou výskytu parazitov v jeho okolí. Rovnako tak ale záleží aj na Vás a Vašej potrebe cítiť sa v bezpečí.

Zloženie
Tekvicove jadrá, mrkva, list orecha, šípkové plody, jaseňová kôra, strúhaný kokos, koriander, cesnak medvedí, palina abrotanová vňať, tymián, púpava vňať, púpava koreň, list medovky, palina pravá.

Doplňkové látky na kg – Senzorické doplňkové látky: extrakt z jader grapefruitu 35 000 mg, oreganový olej 15 000 mg.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Wurm-o-Vet forte Hund“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy – Hrubý protein 15,8 %, hrubé oleje a tuky 10,2 %, hrubá vláknina 16,9 %, hrubý popel 9,0 %, vápník 1,01 %, fosfor 0,42 %, sodík 0,13 %.

Dávkování na jeden den
malí psi do 10 kg: 2 až 4 odměrky
střední psi do 25 kg: 4 až 6 odměrek
velcí psi od 25 kg: 6 až 10 odměrek
Krmte 3 po sobě jdoucí dny >> Poté 7 dní vynechejte >>  Poté znovu krmte po dobu 3 dnů.
1 lehce navršená odměrka odpovídá cca 1 g.
Doporučujeme opakovat každé 3 měsíce.
Podle možností podávejte nejlépe ráno a poté je vhodné vzít psa na delší procházku.
Dózu po použití opět pevně uzavřete.

Pravidelný rozbor – Mnoho odborníků na parazitologii radí kontrolovat případné začervení zvířete pomocí pravidelných rozborů trusu. Lze se obrátit např. na Státní veterinární ústav Praha, resp. příslušnou Krajskou veterinární správu, nebo některou ze soukromých laboratoří.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 75 g, 150 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.