Zaceľovač rán s múmiom VeaVet cdVet

Kód: CDV3320 CDV3344 CDV3648 Zvoľte variant
Tip
35 hodnotení
Značka: cdVet
€26,80 €19,27 €14,46 od €14,46
zvyčajne skladom zvyčajne skladom zvyčajne skladom Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

100% prírodný prípravok na rýchle zahojenie rán ako kúsance, odreniny, zle hojace sa rany, rezné rany, rozškriabané ekzémy. Rýchlo zaceľuje rany, pomáha ich hojiť, s prírodnými minerálmi a éterickými olejmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o pokožku – cdVet VeaVet Zaceľovač rán s múmiom  je prírodný prípravok s komplexom minerálov, éterických olejov, s mandľovým olejom a s Múmiom, ktorý doslova zázračne rýchlo zaceľuje rany všetkého druhu (rezné rany, kúsance, odreniny apod.).

Tip: Mimoriadne intenzívne pomáha pri zápaloch alebo infekciách ako napr. zle sa hojace (hnisajúce) rany alebo rozškrabané ekzémy pri kožných problémoch.

100% prírodný, šetrný – Zaceľovač je vyrobený čisto z prírodných zložiek, bez pridaných chemických látok, a je spravidla veľmi dobre znášaný.

Múmio – Veľkú zásluhu na hojivých a liečivých schopnostiach má prírodný skalný balzam Múmio, ktorý vyviera v jaskyniach ťažko dostupných hôr v strednej Ázii a skladá sa z mnohých rozličných a pre organizmus veľmi potrebných substancií (oxidy kovov, aminokyseliny, mastné kyseliny, stopové prvky a ďalšie biologicky aktívne látky), ktoré urýchľujú hojenie rán. Zaceľovač rán právom patrí do každej domácej lekárničky.

Zloženie
Voda + energia, komplex minerálnych látok, glycerín, catatinex komplex, komplex éterických olejov, mandľový olej, rakytníkový olej, múmio (Shilajit)

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: přípravek cdVet VeaVet Zacelovač ran s mumiem (VeaVet WundEx Spray) neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

Použití
Skleněnou lahvičku před použitím důkladně protřepeme. cdVet Wund-Ex Spray nastříkáme na rány nebo jinak postižená místa na pokožce proti směru růstu srsti (nestříkáme do očí ani do nosu). Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme).

Skladujeme v chladu a temnu. Před použitím protřepat.

Zabraňte kontaktu s očima!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 20 ml, 50 ml, 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.