Zaceľovač rán v prášku VeaVet cdVet

Kód: CDV36483 CDV36482 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,54 od €9,72 - –50 % až –50 %
cdvet zacelovac ran v prasku original
€19,54 od €9,72 - –50 % až –50 % €20,71 €9,72 od €9,72
3 - 7 dní zvyčajne skladom Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný zásyp na ošetrenie rán a urýchlenie hojenia. Používa sa na rôzne kúsance, škriabance, odreniny, rezné poranenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaceľovač rán v prášku je prírodný zásyp zo sopečného kameňa klinoptilolit-zeolitu. Ide o prírodný minerál sopečného pôvodu. Používa sa k starostlivosti a ošetreniu rôznych poškodení pokožky (kúsance, škrabance, rezné poranenia, odreniny a podobne).

Klinoptilolit – Zranenie pokožky niekedy doprevádza vznik sekrétu. VeaVet Zaceľovač rán prebytočnú tekutinu s pomocou obsiahnutého klinoptilolitu absorbuje a viaže.

Mnohé štúdie už preukázali nielen antivirulentné účinky tohto minerálu, ale i to, že dokáže viazať patogénne baktérie a plesne, a zabraňuje ich množeniu. To je obzvlášť dôležité pre zabránenie opätovnej infekcie. Okrem optimálnej hygieny zásobuje klinoptilolit pokožku minerálmi a stopovými prvkami, tým podporuje ich vlastnú regeneráciu.

Tip: Zacelovač rán v prášku sa aplikuje jednoducho posypaním na postihnuté miesta. Je ideálny napr. na zranenia spôsobené pri zastrihávaní pazúrikov. Čisto prírodný produkt.

Zloženie
Prírodný minerálny komplex.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Veterinární přípravek cdVet WundEx Puder neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoven pouze z přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence.

Způsob použití
Podle potřeby naneste na postižená místa.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 15 g, 70 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.